Taşıma ve ulaştırma alanına sürekli ihtiyaç duyulmaktadır. Yeni nesil sistemlerimiz ve beklentilerinizi karşılayacak hizmet alanımız ile öğrenci taşımacılığı ve personel taşımacılığı alanında sizlere hizmet sunmaktayız. Kemah Taşımacılık geçmiş yıllardan beri verdiği hizmet kalitesi ve benimsediği prensiplerle okul taşımacılığı ve personel taşımacılığı sektöründe de geniş kitleye hitap etmektedir.

Hizmet Alanlarımız

1. Personel Taşımacılığı

Personel taşıma alanında lider bir firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Kemah Taşımacılık, taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerinin güvenli ve konforlu bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş olduğundan, her türlü olasılığı uzman kadrosu tarafından en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmeti vermektedir.

2. Okul, Öğrenci Servis Taşımacılığı

Öğrenci servisi konusunda firmamızın Tuzla merkezi ve ilçelerine Ana okul, ilk okul, orta okul ve diğer üst öğretim okullarına güvenilir hizmetleri bulunmaktadır. Talep ettiğiniz her bölgeye aynı hassasiyetle Okul Taşıma hizmeti sunmaktayız.

Okul öğrenci servisi hizmeti hassasiyet ve güven gerektiren alandır. Bu konuda güvenilir, sorunsuz taşımacılık hizmeti  vermeye devam etmekteyiz.

Okul alanında hizmet ettiğimiz gibi talep edildiği takdirde geziler içinde sizlerle birlikte hareket etmekteyiz. Kapasitesi daha büyük araçlarımızla gezilerinize daha iyi bir şekilde gidebilirsiniz. Bu konuda da sizlerin beklentilerini karşılamaktayız. Öğrenci taşımacılığı konusunda yapılabilecek her seyahatte bulunmaktayız.

Hizmetimizi öğrenci servisi yönetmeliği ve servis araçları hizmet yönetmeliği standartlarına uygun bir şekilde yerine getirerek, müşteri memnuniyet ilkelerimizle birlikte öğrencilerimizi ticari görmekten daha çok kendi çocuklarımıza verilen hizmet esasıyla sunuyoruz. Bunu yaparken de benimsediğimiz ilkelerin dışına çıkmıyoruz. Gelecek dönemlerde de kendimiz tekrarlamaktan kaçınarak geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Hizmet kapsamında aşağıdaki başlıkları önemsiyoruz

Yukarıda da belirttiğimiz gibi her taşımacılık tecrübe ve güven esaslarına dayalıdır.

  • Güvenlikten asla ödün vermemekteyiz,
  • Araçlarımız sürekli kontrol altındadır,
  • Personellerimizi testlerden ve sınavlardan geçirmekteyiz,
  • Müşterilerimizle iyi ilişkiler kurmaya özen göstermekteyiz,
  • Kendimizi geliştirmek için gereken özveriyi yerine getirmekteyiz,
  • Öğrencilerimize konfor ve huzuru sunmaktayız,
  • Takip sistemlerimiz ile araçlarımızı her an takip etmekteyiz,
  • Personellerimiz ile sürekli iletişim kurmaktayız.
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?